aa Půjčka do výplaty rychle | e-půjčka.net

Blesková půjčka do výplaty

Blesková půjčka

Sháníte finanční injekci a to co možná nejdříve? Nemůžete marnit čas vyřizováním obvyklé bankovní půjčky a pomůže vám i menší množství financí? Tak se zaměřte na nebankovní úvěry, jejichž největším plusem je právě rychlé vyřízení. Jestli chcete disponovat penězi během velmi krátké doby, vsaďte na produkt známý jako blesková půjčka. Vyřiďte si ji přes internet a nesetkáte se s náročnou administrativou.

Vyberte si půjčku »

 

Jaká je blesková půjčka?

Jako blesková půjčka se označují nebankovní úvěry, pomocí kterých budete disponovat penězi bez zbytečných průtahů. Většinou se s nimi setkáte také jako s SMS úvěry, protože k potvrzení potřebujete mobil.

Společnosti, které mají v nabídce bleskové půjčky vám většinou nabídnou několik tisíc korun. Potvrzení o bonitě není vyžadováno a žádost tak mohou podat i lidé s malými příjmy jako ženy v domácnosti, důchodci či studenti. Doba úhrady splátky je krátká a finance budete muset splatit do jednoho měsíce. Nebudete-li schopní peníze vrátit dle domluvy, budete si moct připlatit za posunutí dne splatnosti.

Mezi negativa bleskové půjčky patří relativně vysoká roční procentuální sazba nákladů. Nebankovní instituce si k částce účtují pevně stanovené poplatky, které bývají v porovnání s klasickými půjčkami mnohem vyšší. Musíte to brát jako daň za otevřenost, minimum administrativy a kompenzaci rizika, které nebankovní instituce podstupuje, protože nezkoumá žadatelovu mzdu.

Jak se při výběru úvěru nespálit

Blesková půjčka má spousty podob - nejen jako krátkodobá SMS půjčka. Sáhnete-li po bleskovém úvěru s vyšším úvěrovým rámcem, důkladně si nebankovní instituci proklepněte. V rámci mikroúvěrů po vás nebude nebankovní společnost požadovat zástavní právo k nemovitosti ani ručení třetí osobou, ale nebankovní instituce, které nabízí bleskové půjčky s vyšším úvěrovým rámcem, často ano. Informujte se proto o výši úrokové sazby, pokutách a ostatních vlastnostech půjčky do výplaty, kvůli kterým byste se mohli uvrtat do potíží. Uvědomte si, že méně finančních prostředků seženete velmi jednoduše, ale jestli vám věřitel bude chtít nabídnout částku v řádech desítek tisíc a nebude kontrolovat vaší bonitu, zřejmě jde o podvodnou půjčku případně lichváře, kdy po vás budou chtít zaplacení poplatku předem.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a