aa Krátkodobé půjčky | krátkodobé úvěry | e-půjčka.net

Krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky a úvěry

Spadli jste do nepříjemných finančních problémů a potřebujete menší úvěrový produkt, který obratem vrátíte? Zapomeňte na banky a netransparentní úvěrové produkty od soukromých investorů. Mnohem výhodnější jsou rychlé krátkodobé půjčky, které se mohou pochlubit rychlostí a navíc jsou oproštěny od nepříjemného papírování. Prostě bývají koncipovány tak, aby vám umožnily přečkat nepříjemné období před tím, než dostanete výplatu a poté se nadobro vypařily z vašeho života. Období splatnosti bývá krátké a mnohaleté dodržování splátkového kalendáře se tak rozhodně nekoná. Další výhodou jsou také nulové úroky a možnost sjednání online.

Vyberte si půjčku »

 

Pozitiva krátkodobého úvěrového produktu

Krátkodobé půjčky patří mezi vůbec nejvyhledávanější úvěrové produkty a jsou výhodné jak pro nebankovní společnosti, tak pro lidi. Největší výhodou je dostupnost. K tomu, abyste mohli zažádat o úvěr, nebudete potřebovat žádné doklady. Důležitou podmínkou je plnoletost, bankovní účet a mobil. Půjčku dostanete i bez ručení další osobou a dokonce i v případě, že máte škraloup v evidenci problémových klientů. Věřitelé nehledí na vaši minulost a nebudou vyzvídat, jaký je účel úvěru. Díky tomu, že je půjčka bezúročná, budete okamžitě vědět, jak vysokou částku musíte uhradit. Na webových stránkách nebankovních institucí, které nabízí takové formy půjček, je také šikovný kalkulátor. Aplikace vám ihned zobrazí navýšení, které se vztahuje k vámi požadované částce. Výše půjčky začíná na několika stokorunách a končí na pár tisících. Doba splatnosti obvykle nepřekročí 30 kalendářních dnů. Nebudete-li moc peníze uhradit, uvědomíte nebankovní společnost a doba splatnosti vám bude o nějakou dobu prodloužena.

Pro koho jsou krátkodobé půjčky určeny?

Krátkodobé půjčky jsou vhodné pro zákazníka, který shání drobnější finanční částku, kterou může téměř ihned umořit. Vyřizují si je spotřebitelé, jež shání okamžitou finanční podporu před tím, než jim zaměstnavatel vyplatí mzdu, ženy na rodičovské dovolené, penzisté, lidé školou povinní i nezaměstnaní. Adekvátní plat není, s ohledem k výši půjčky, kritériem pro získání úvěrového produktu.

Způsoby vyřízení krátkodobého úvěru

Vyřízení krátkodobé půjčky bývá zpravidla rychlejší, než sjednání běžných úvěrových produktů. Osobní setkání spotřebitele s věřitelem se nekoná, vše můžete realizovat online. Zpravidla existují tři způsoby, jak úvěr sjednat. O peníze můžete požádat na telefonní lince, přes internet, či skrze SMS. Schvalování je automatizované a o úvěrový produkt tak můžete vyřídit 24 hodin denně. Po akceptaci úvěru zašle finanční prostředky na vaše konto u bankovní společnosti. Jakmile úvěrový produkt umoříte, máte možnost o něj požádat znovu. Některé nebankovní instituce vám napoprvé poskytne jen poměrnou část a v případě, že ji řádně splatíte, půjčí vám v budoucnu nejvyšší možnou částku.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a