aa Kredia půjčka online | e-půjčka.net

Kredia půjčka

SMS půjčka Kredia

Poohlížíte se po někom, kdo by vám poskytl peníze, ale zachránila by vás i drobnější částka? Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo poskytl až 10 000 Kč s délkou splatnosti až jeden měsíc, a to z tepla domova? Jestliže jste s těmito vlastnostmi spokojeni, pak sáhněte po půjčce známé jako Kredia půjčka!

Kredia půjčka patří k populárním SMS půjčkám, které pochází ze Severní Evropy. Mezi podstatné výhody tohoto typu úvěrů je bleskové a nekomplikované vyřízení a fakt, že o ně mohou zažádat téměř všichni zájemci. Nebankovní společnosti, které tyto bleskové mikropůjčky mají v nabídce, zpravidla nezohledňují výši příjmu a platební historii. To samé lze konstatovat také o Kredia půjčce - jediným předpokladem je skutečnost, abyste u věřitele v době žádosti neměli žádný nedoplacený dluh.

Vyberte si půjčku »

 

Jakou částku vám společnost Kredia půjčí a jaká je lhůta splatnosti?

Výše úvěrového rámce se pohybuje v rozpětí 1000 až 10 000 Kč a termín úhrady splátek je volitelný. Závisí na vašich možnostech, jestli si vyberete lhůtu patnáct, dvaadvacet nebo třicet dnů. Myslete však na to, že v rámci první půjčky vám nebankovní instituce neposkytne více než tisíc korun a ve chvíli, kdy částku splatíte, budete si moct půjčit o 1000 Kč více. Na úvěr ve výši deset tisíc korun budete mít nárok až v rámci 10. žádosti. Vždy ale lze zároveň využívat větší množství půjček o celkové výši povoleného úvěrového rámce.

Kredia půjčka a úrokové navýšení

Společnost Kredia nastavila půjčku takovým způsobem, aby nebyla složitá. Celkovou výši splatné částky vám zobrazí online kalkulačka, přičemž za každou tisícikorunu, kterou si vypůjčíte, zaplatíte fixní poplatek (poplatek je přímo úměrný období splatnosti). Nebudete tak muset počítat úrokovou míru a ihned se dozvíte částku, jež musíte doplatit. Myslete ovšem na to, že RPSN je oproti dlouhodobým úvěrům mnohem vyšší.

Kredia půjčka je perfektní nástroj na řešení krátkodobě špatné finanční situace. Nechcete-li se vázat k dlouhodobému úvěru a chcete-li mít finanční prostředky v bance okamžitě po schválení, neváhejte.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a