aa SMS půjčka bez registru Kredito24 | e-půjčka.net

Kredito24 SMS půjčka bez registru

Výhody SMS půjčky bez registru Kredito24sms půjčka bez registru Kredito

  • částka půjčky 1 000 až 15 000 Kč
  • první půjčka až 4 500 Kč
  • peníze již do 20 minut na vašem účtě
  • SMS půjčka bez registru online
  • předčasné splacení bez poplatku
  • splatnost až 30 s možností dalšího prodloužení
Požádat o půjčku »

Požadavky na vyřízení půjčky

  • podmínkou, aby mohla být sms půjčka bez registru schválena je věk žadatele 18 let a trvalé bydliště v ČR
  • žadatel musí vlastnit bankovní účet, který je třeba ověřit odesláním 1 Kč na bankovní účet Kredito24

Informace o půjčce Kredito24

Kredito24 je na české trhu poměrně novou společností a je součástí německé skupiny Kreditech. Za dobu svého působení si již ovšem našla celou řadu spokojených klientů, které tíží nedostatek peněz před výplatou. Jako každá jiná půjčka do výplaty tak Kredito24 umožňuje klientům čerpat peníze přímo na účet. Po vyplnění jednoduché online žádosti dojde k jejímu schválení nebo zamítnutí. Pokud je schválena, je nutné ještě jednorázově verifikovat účet klienta, a to odesláním 1 Kč na účet společnosti Kredito24. Jakmile je účet verifkován, je půjčka ihned vyplácena na klientův účet. V případě první půjčky je možné čerpat až částku 4 500 Kč, což už je poměrně zajímavé. Splatnost si klient může nastavit podle svého uvážení již  od 1 dne až maximálně na 30 dní. V tomto termínu musí být půjčka včetně poplatku uhrazena na účet Kredito24. Pokud se klientovi stane, že úhradu z nějakého důvodu nemůže provést, je možné si za určitých podmínek sjednat odložení splatnosti půjčky a získat tak dodatečný čas na její úhradu.  Pokud je žadatel již stálým zákzaníkem, může získat půjčku až do výše 12 500 Kč. Ke schválení není potřeba téměř nic a podmínky získání peněz na účet ihned jsou velmi jednoduché. Neprobíhá totiž prověřování registru dlužníků, ani se nedokládá potvrzení o příjmu, vše probíhá zcela automatizovaným interním systémem. Díky tomu, že je tato SMS půjčka bez registru, je možné vyplacení peněz uskutečnit již do 20 minut. Tato okamžitá půjčka tak pomůže i v prekérních situacích, kdy vás enormně tlačí čas a vy musíte něco uhradit.

Požádat o půjčku »

Obecně o SMS půjčce bez registru

Když přijdou v životě těžké chvíle, člověk se potýká s prázdnou peněženkou a do výplaty zbývá ještě dlouhá doba, nezbývá než takovou situaci řešit a postavit s k věcem čelem. Naštěstí na českém trhu již existuje služba sms půjčka bez registru, která vám pomůže a je to víc než snadné. Pokud jsou avše finanční dluhy neúnosné, tak vám takovou půjčku rozhodně nemůžeme doporučit, ale pokud se jedná o krátkodobé řešení financí, může být sjednání sms půjčky opravdu skvělou variantou. Online z pohodlí domova nebo přes SMS si požádáte u některé ze společností, které krátkodobé úvěry přes SMS nabízejí. V případě prvního úvěru můžete získat částku až 10 000 korun, která může být použita na cokoliv neúčelově, takže nikoho nebude zajímat, jestli peníze ihned použijete na úhradu faktury nebo opravu vaší pračky. Hlavní výhodou ovšem je, že SMS půjčka bez registru je vyplacena ve velmi krátkém termínu, a to buď poštovní poukázkou nebo přímo na účet žadatele. Peníze na účet jsou samozřejmě mnohem rychlejší. Poskytovatelé většinou disponují účty ve všech hlavních bankách, takže peníze můžete mít již do 20 minut od schválení. Protože se jedná o krátkodobou půjčku v rozmezí dnů až měsíců, není zde účtován klasický úrok, ale pouze fixní poplatek za půjčení. To může být také výhodou, protože přesně víte, kolik musíte zaplatit. Je tedy dobré vědět, že můžete mít tuto rezervu a bez problémů ji kdykoliv využít.

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a