aa Malá půjčka | e-půjčka.net

Malá půjčka

Malá půjčka do výplaty

Bankovní a nebankovní sféra je značně rozmanitá a dává nám obrovské možnosti. V životě dostáváme se do problémů, kdy nám k vyřešení finanční krize pomůže i velmi malý obnos. Žádat o klasický úvěr se v takové situaci nevyplatí a vše může vyřešit populární malá půjčka do výplaty. Od normálních úvěrových produktů se odlišuje nejen tím, že se pohybuje v řádu stovek až několika tisíců, ale i krátkou dobou splatnosti a kromě toho také otevřeností pro značné množství zákazníků. Úvěr bývá nastaven takovým způsobem, aby ho měli možnost zákazníci bez obtíží uhradit a nemuseli osobní rozpočet zatěžovat na velmi dlouhou dobu. Další z nezanedbatelných výhod je také nulový úrok a sjednání úvěru bez nutnosti kamkoliv chodit.

Vyberte si půjčku »

 

Co je to malý úvěrový produkt?

Pokud jste už předtím sjednávali bankovní nebo nebankovní půjčku, zřejmě jste byli nuceni předložit větší množství potvrzení a podstoupit nekonečný proces schvalování. Malá půjčka je odlišná. Je nastavena tak, abyste měli k požadovaným finančním prostředkům neprodleně přístup a to bez nepříjemné administrativy. Úvěrový produkt pochází z Finska a následně se dostal do většiny států v Evropě. Zákazníci si úvěrový produkt zamilovalitak moc, že ho do do nabídky svých služeb zařazuje stále více nebankovních společností. Vzhledem k zanedbatelným sumám obnosům se obejdete bez platového výměru a jiných nezbytných dokumentů. po klientech nepožaduje zhola nic. Jedinou podmínkou pro vyřízení je dosažení plnoletosti a vlastní bankovní účet. Dobu splatnosti si zvolíte podle sebe, mnohdy ovšem není delší, než čtyři týdny. V případě potíží s úhradou splátek vám může věřitel splátkový kalendář o nějaký čas prodloužit.

Klady malé půjčky

Největší výhodou rychlé sjednání úvěru a přístupnost. O úvěrový produkt můžete usilovat i v případě, že jste se někdy předtím uvrtali do databáze dlužníků. Nebankovní instituce, které nabízí malé půjčky, evidenci neplatičů nezkoumají a půjčí i obávaným rizikovým zákazníkům. Půjčky tohoto typu nejsou zatíženy úrokovou sazbou. K částce, kterou musíte splatit, vám nebankovní společnost přičte pevný poplatek a vy budete obratem vědět, jak velkou částku budete muset vrátit. Věřitel se nebude zajímat, na co finance potřebujete a smíte je využít na dle libosti.

Vyberte si půjčku »

Alternativy realizace k malé půjčce

Malou půjčka lze vyřídit třemi způsoby a to přes telefon, textovou zprávou nebo skrze online dotazník na internetových stránkách nebankovní společnosti. Vyřízení úvěrového produktu vám přitom nezabere více, než několik minut. Schvalování probíhá automaticky a o výsledku budete okamžitě informováni. Značné množství nebankovních institucí vám napoprvé poskytne jen jeden či dva tisíce a jestliže vše v termínu splatíte, smíte zažádat o celou částku..

Pro které zákazníky je malá půjčka výhodná?

S ohledem na mírné požadavky ze strany nebankovní společnosti smí o malé půjčky usilovat téměř každý. O úvěrový produkt většinou usilují klienti, jež potřebují drobnou finanční výpomoc před výplatou, většinou ale o půjčku usilují také maminky v domácnosti, školou povinní, lidé v penzi a nezaměstnaní. Malá půjčka pro nezaměstnané a na MD řeší akutní nedostatek v peněžence.

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a