aa Mikro půjčky a mini úvěry | e-půjčka.net

Mikro půjčky a mini úvěry

Vítejte ve světě mikropůjček

Výplata v nedohlednu a na kontě není ani koruna. Tyto nepříjemnosti zná prakticky každý. Co si však počít jestliže nás potkají neočekávané výdaje, které nebudeme moct zaplatit? Většinou nejdříve požádáme o pomoc svou rodinu, ale ne vždy se dočkáme s pozitivní reakcí. Jestli jste v podobné situaci i vy a u známých pomocnou ruku nenajdete, můžete se vydat pro některý z bankovních úvěrů. Bankovní společnosti obvykle doporučují kontokorentní úvěrové produkty a všelijaké typy úvěrových karet. Jejich vydání je však podmíněno zřízením účtu u dotyčné bankovní instituce a kromě toho zabere poměrně dlouho. Nemáte-li navíc stabilní plat, nebo se nacházíte v seznamu neplatičů, bankovní společnost vám neposkytne ani korunu. Nemusíte však zoufat, pořád je ve hře oblíbený nebankovní sektor, který má v nabídce úvěry, jako je malá půjčka, neboli quick půjčka. Tyto úvěrové produkty mají, na rozdíl od jiných nebankovních úvěrů, mnoho výhod. Řekneme vám, jaké a co byste měli učinit, aby byla půjčka 10000 vaše.

Vyberte si půjčku »

 

Kdo miniúvěry využívá?

Mini půjčka je zvláštní úvěr který mají ve svém portfoliu instituce z nebankovní sféry. Od ostatních typů nebankovních úvěrových produktů se však zásadním způsobem liší. Výše mikroúvěrů bývá relativně malá, není vyšší, než několik set či tisíc korun. Půjčka je k mání i pod přezdívkou rychlá půjčka ihned, což je velmi trefné. Může o ni zažádat každý spotřebitel, který dosáhl plnoletosti a žije v České republice. Výše příjmu není třeba. O úvěr mohou zažádat také klienti, kteří jsou zapsání v registru problémových klientů, nebankovní instituce totiž seznam neplatičů obvykle nekontrolují. Ať už projevíte zájem o úvěrový produkt známý jako půjčka 1000, nebo podobný úvěr, vždy můžete počítat s vysokou dosažitelností a rychlým vyřízením. Finance budete mít na svém účtu už za krátkou dobu po odeslání žádosti.

Chtěli byste si půjčit před výplatou?

Dostali jste se do zdánlivě neřešitelné situace a pomohlo by vám i menší finanční obnos? V tom případě by pro vás mohla být půjčka před výplatou jako stvořená. Představuje skvělou příležitost pro klienty, kteří nenajdou pomoc u své rodiny a i tak potřebují ihned půjčit. Nesejde na tom, zda finance využijete na koupi spotřebiče, či uhradíte dlužnou částku, úvěrový produkt je neúčelový a nebankovní společnost nebude účel půjčky řešit. Úvěry, jako je půjčka do 5000 lze vyřídit pěkně z tepla pracovny. Jediné, co musíte udělat, je poslat textovou zprávu, nebo online dotazník a za malou chvíli přistane požadovaný obnos na vašem účtu. Prim nehraje pouze rychle vyřízení úvěri a možnost půjčit si i v případě, že vás banka odmítla, ale zejména nulový úrok, který láká stále větší množství spotřebitelů. Jestliže neradi počítáte a z úrokové míry a roční procentuální sazby nákladů vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě, budete z produktu online půjčka ihned nadšení. Věřitel si stanovuje pevný poplatek a vy tak, a proto budete obratem vědět, kolik musíte vrátit.

Vyberte si půjčku »

Jak sjednat SMS půjčku?

Vyřízení SMS půjčky je opravdu jednoduché a nezabere více, než si stihnete vypít hrnek kávy. Nebudete muset nikam chodit a veškeré náležitosti vyřídíte během chvilky z tepla své pracovny. Ze samotného názvu je jasné, že k vyřízení si vystačíte s mobilním telefonem, nebo počítačem s internetem. Chcete-li, aby byla SMS půjčka vyřízena, pošlete textovou zprávu v požadovaném formátu na číslo, které má nebankovní instituce na svých webových stránkách a čekejte, až SMS zprávu vyřídí. Ihned vám oznámí, že byla hotovost převedena a vy ji můžete využít na vše, dle vlastního uvážení. Okamžitá půjčka lze zařídit také přes internet. Nebankovní společnosti, které úvěrový produkt nabízí, mají na svých internetových stránkách jednoduchý formulář, jež stačí vyplnit a odeslat. Půjčka má kratší dobu splatnosti, jež se pohybuje v rámci několika týdnů. Klient /musí nebankovní instituci splatit celou částku najednou a jen ve výjimečných případech má dovoleno rozložit splátky. Pokud si žádáte o půjčku poprvé, mnoho nebankovních společností vám neposkytne větší částku, než pár set korun, nebo jeden, či dva tisíce. Jestli požádáte o půjčku opakovaně, půjčí vám nebankovní instituce mnohem více. Originální úvěr v této podobě nese název Ferratum půjčka.

Netradiční úvěr ze severu Evropy

Půjčka přes SMS pochází ze Skandinávie a stojí za ní firma Ferratum. Ta vycítila mezeru na trhu a nastavila úvěr, který má za cíl pomoct mnoha zákazníkům, kteří se nachází ve zdánlivě neřešitelných finančních problémech. Díky opravdu nízké výši půjčky nebudete muset doložit doklad o bonitě ani zástavu. Express půjčka je určena také pro klienty, kteří se octli v registru dlužníků. Ať už se jedná o firmu Ferratum, či jiného věřitele, zpravidla neprověřuje záznam v seznamu. Chcete-li se o půjčce dozvědět podrobnější informace, mrkněte na portál ferratum.cz. Nechcete-li rodinnou kasu trápit dlouhodobou půjčkou s velkou úrokovou sazbou, bue pro vás SMS půjčka jako stvořená. Půjčku uhradíte velmi krátkou dobu a poté si máte možnost zase půjčit. Pozitivum skandinávské půjčky tkví právě v její jednoduchosti a transparentnosti. Nikdo se proto nediví, že se půjčka ze severu Evropy rychle rozšil do většiny států v Evropě.

Vyberte si půjčku »

Půjčka bez úrokové sazby v kostce

Zopakujme si znovu všechny unikátní vlastnosti půjčky do 5000. Pokud potřebujete menší hotovost a to velmi rychle, je pro vás půjčka hned správnou volbou. Zapomeňte na prokazování stabilních příjmů, zkoumání seznamu neplatičů a ručení nemovitostí. Bezúročná půjčka bývá dokonce oproštěna od úrokové sazby. Nebankovní společnost si ke každé částce připočítá pevně danou sazbu a vám tak odpadne složité počítání toho, kolik budete muset zaplatit. Ať už se středobodem vašeho zájmu stane půjčka Ferratum, případně téměř stejný úvěrový produkt od jiné nebankovní instituce, pokaždé budete muset uhradit pouze jedinou splátku, která v žádném případě neohrozí rodinný rozpočet. Vrátíte-li hotovost v rámci stanoveného splátkového kalendáře, budete si moct o půjčku zažádat znovu.

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a