aa Mobil půjčka | e-půjčka.net

Mobil půjčka

Mobil půjčka před výplatou

Jestliže potřebujete půjčit finance, je samozřejmě vždy možné se obrátit na své blízké. Finanční výpomoc od člena rodiny či nejlepšího přítele patří mezi nejrychlejší a hlavně nejlevnější řešení. Jenže ne každý má ve svém okolí někoho, kdo může finančně vypomoct a jedinou možností tak může být bankovní nebo nebankovní půjčka. Hledat dlouhodobou půjčku však trvá velmi dlouho a pokud potřebujete jen pár peněz na dobu před výplatou, je to i nevýhodné. Mnohem lepším řešením může být třeba taková mobil půjčka, nastavená přesně pro tyto případy. Její vyřízení zabere pár minut a budete potřebovat jenom úplné minimum dokladů. Mimo to ji vyřídíte na internetu či telefonicky a nebudete muset nikam chodit.

Vyberte si půjčku »

 

Co to znamená mobil půjčka?

Už ze samotného názvu je jasné, že mobil půjčka je speciální druh půjčky, kterou lze realizovat prostřednictvím mobilu a k vyřízení žádosti ho opravdu potřebujete. Ve srovnání s jinými druhy úvěrových produktů tak nebudete muset nikam chodit a celou transakci sjednávat s pracovníkem nebankovní společnosti. Mikropůjčka pochází ze Skandinávie a v současné době je již rozšířená téměř po celé Evropě. Klienti si půjčku oblíbili pro dostupnost a transparentní podmínky. Částka, kterou si smíte přes mobil půjčit, začíná na pár stovkách a dosahuje několika tisíc. Vzhledem k tomu, že se jedná o nezajištěnou půjčku, u té první vám poskytnou pouze nižší částku. Vrátíte-li částku včas, budete si moci o půjčku zažádat znovu, a to už v plné výši.

Klady úvěru přes mobil

Zdaleka největším benefitem půjčky přes SMS je již zmiňovaná přístupnost. K realizaci celé transakce vám nebudete potřebovat téměř nic. Stačí vám již zmiňovaný mobilní telefon a potom bankovní účet, na který vám dojdou peníze. Ke schválení nebudete muset doložit potvrzení o bonitě ani další doklady, které věřitelé obvykle vyžadují. Důležitým kritériem bývá věk minimálně 18 let (někdy i 21 let) a trvalá adresa v ČR. Mobil půjčka představuje perfektní alternativu také pro zákazníky, jež jsou evidování v databázi problémových klientů. Žádat smějí také nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, studenti či lidé v důchodu. Úvěr přes mobil nenavyšují žádné úroky, ale nebankovní společnost půjčku zpoplatňuje pevnou sazbou, takže budete ihned vědět, jakou částku budete muset splatit.

Vyberte si půjčku »

Jakým způsobem vyřídit půjčku přes mobilní telefon?

Nechcete ztrácet volné odpoledne sjednáváním půjčky na pobočce nebo osobně s člověkem, jež má transakci na starosti? V tom případě je pro vás mobil půjčka jako ulitá. Lze o ni žádat smskou z vašeho mobilu nebo vvyplněním online žádosti na webu věřitele. V případě kladného schválení můžete mít peníze na účtě do několika desítek minut.

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a