aa Nebankovní sms úvěry | e-pujcka.net

Nebankovní sms úvěry

Nebankovní sms úvěry

Nebankovní sms úvěry již velmi dlouho patří mezi stálici na trhu s úvěrovými produkty. Jde o půjčky, které neposkytují banky, ale nebankovní společnosti. Ty narozdíl od bank nemají licenci od ČNB, ale na druhou stranu jim žádný zákon neukládá tu povinnost ji mít. Je všeobecně známou pravdou, že banky si své klienty prvně pořádně proklepno, než jim půjčí své peníze. Stačí krok vedle v podobě zápisu v evidenci dlužníků a úvěr od banky nedostanete. 

Vyberte si půjčku »

 

Proč právě nebankovní sms úvěry

Nebankovní sms úvěry se v porovnání s bankovními úvěry v mnohém odlišují. Je to dáno tím, že klientela bankovní a nebankovní společnosti je rozdílná, takže každý produkt je přizpůsoben určité skupině lidí. Nebankovní sms úvěry jsou určeny nejen pro žadatele, kteří jsou bez práce a nepobírají stálý plat, ale i podnikatelům, kteří nedostanou úvěr v bance. Taktéž neopomíjejme ženy v domácnosti a důchodce. Tyto skupiny lidí s žádostí v bance moc nepochodí, a zejména pro ně jsou zde připraveny produkty od nebankovních společností, které si za léta praxe vybudovali stabilní zázemí a fungují obdobně jako komerční bankovní domy. Finančníci si jsou toho faktu vědomi, takže neni náhoda, že mnoho nebankovních společností funguje pod správou nadnárodních bank. Neotálejte s žádostí o nebankovní sms úvěry, potřebujete-li peníze rychle a bez zbytečné administrace, stačí jen vyplnit formulář se žádostí a odeslat.

Zápory nebankovních sms úvěrů

Nevýhodou nebankovního sms úvěru může být vyšší úroková sazba, o který je dlužná suma navýšena. Pro věřitele to má své opodstatnění. Banky výše uvedeným skupinám lidí půjčit nechtějí, neboť se obávají rizika nesplacení. Toho se obávají i soukromí věřitelé, ale riziko jsou ochotni podstoupit, právě za cenu vyššího výnosu. Nebankovní sms úvěry jsou k mání i pro žadatele se zápisem v registru dlužníků. Pro tyto klienty jsou nebankovní sms úvěry velmi výhodné a vlastně i jediné možné východisko z nepříjemné finanční situace.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a