aa Půjčka do výplaty | půjčka před výplatou | e-půjčka.net

Půjčka do výplaty

Vyberte si půjčku před výplatou

Půjčka Výše půjčky Splatnost Informace Žádost
1.000 - 10.000 Kč 7 - 90 dnů Chci informace Chci půjčku »
500 - 20.000 Kč 1 - 30 dnů Chci informace Chci půjčku »
500 - 10.000 Kč 7 - 45 dnů Chci informace Chci půjčku »
1.000 - 10.000 Kč 2 - 30 dnů Chci informace Chci půjčku »
1.000 - 15.000 Kč 1 - 30 dnů Chci informace Chci půjčku »
100 - 4.999 Kč 1 - 35 dnů Chci informace Chci půjčku »
vyberte si půjčku TIP: Zvyšte si pravděpodobnost získání půjčky a zde si požádejte o více půjček najednou. V případě schválení si tak můžete vybrat tu nejvýhodnější půjčku do výplaty a nebudete muset na nic čekat.
 

Obecně o půjčce před výplatou

Potkaly vás nečekané výdaje jako je rozbitý spotřebič či porouchané auto a výplata je v nedohlednu? Nabízíme vám finanční injekci, která vám pomůže toto kritické období překonat! Pokud tedy nemáte jako většina lidí ideální možnost jako je půjčka bez úroků od kamaráda, nabízí se všem možné řešení, kterým je třeba půjčka od banky či nebankovní společnosti. Bankovní sféra má na jednu stranu sice renomé stabilních věřitelů, kteří nabízejí výhodné půjčky s nízkými úroky, ale realizace takové bankovní půjčky však bývá spojeno s poměrně zdlouhavým papírováním, které zabere i několik dní až týdnů. Nacházíte-li se navíc v registru dlužníků, nebudete pro banku solventní a máte smůlu. Alternativou by mohla být půjčka před výplatou, kterou nabízí nebankovní sektor.

Co je to půjčka do výplaty?

Půjčka do výplaty je specifickým finančním produktem, který představuje ideální pomoc pro spotřebitele ve finanční tísni a před výplatou. Většinou se jedná o drobné sumy řádově v tisícikorunách, s krátkou dobou splatnosti. Požádat si o ně mohou i lide bez práce, maminky v domácnosti, novopečení živnostníci a důchodci. Potvrzení o výši příjmu ani ručení majetkem nebankovní společnosti nevyžadují a dokonce nenahlíží ani do registru dlužníků. Specifické podmínky si věřitelé určují individuálně a obvykle narazíte také na bezúročné půjčky, v rámci kterých splácíte dopředu nastavený neměnný poplatek. Půjčku do výplaty nabízí i investoři ze soukromého sektoru - pokud projevíte o jejich úvěrový produkt zájem, nezapomeňte důkladně prověřit podmínky ve smlouvě, ať potom nejste zaskočeni.

Má půjčka před výplatou zápory?

Rychlou a bezproblémovou službu zpravidla vyvažuje také pár negativ. Není to jen krátké období splatnosti, ale někdy také vyšší fixní poplatek za půjčené peníze. O půjčku tak žádejte jenom tehdy, kdy jste si jistí, že dluh bez problému splatíte. Mnoho společností naštěstí umožňuje prodloužení splatnosti. Samozřejmě se však nevyhnete poplatku. Pokud si sjednáváte půjčku poprvé, pravděpodobně vám věřitel neuvolní více, než sumu půjčky 5 000 Kč. O tuto formu krátkodobých úvěrových produktů však můžete žádat opakovaně a dodržíte-li podmínky ve smlouvě, můžete si nárokovat vyšší sumu, která je vám potom bez problémů schválena.

Jak realizovat půjčku před výplatou?

Vyřízení půjčky před výplatou je velmi jednoduché a bleskové. Stačí se ve výše uvedené tabulce vybrat vhodnou půjčku do výplaty, která se vám líbí a kliknout na tlačítko požádat. Dalším krokem je vyplnění jednoduché online žádosti a v případě schválení už můžete očekávat peníze na účet. Někteří poskytovatelé ještě vyžadují verifikaci účtu žadatele, takže možná budete muset z vašeho bankovního účtu poslat ověřovací 1 Kč. O splatnosti vás poté poskytovatelé informují zasíláním sms zpráv nebo emailů, takže na úhradu určitě nezapomenete.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a