aa Půjčky ihned na účet | sms půjčka ihned | e-půjčka.net

Půjčky ihned na účet

Půjčka ihned na účet

Máte problémy finančního rázu a nemáte čas na sjednávání běžné půjčky v bance? Potřebujete peníze okamžitě a spokojíte se i s menší sumou v řádu tisíců? V tom případě vám pomůže půjčka ihned na účet neboli mikroúvěr. Využívá se hlavně k překlenutí období před tím, než vám zaměstnavatel vyplatí mzdu, ale peníze je možné použít k jakýmkoliv účelům - nebankovní společnost se vás nebude ptát na vaše důvody a je jen na vašem uvážení, jestli uhradíte urgentní složenku, nebo si uděláte radost novým spotřebičem.

Vyberte si půjčku »

 

Jak vypadají půjčky na účet?

Nebankovní společnosti půjčku na účet nastavují tak, aby byla co nejotevřenější s vyplacením téměř ihned. Úvěrový rámec činí několik set korun až několik tisíc korun (zpravidla pět set až deset tisíc korun, ale záleží na konkrétní nebankovní instituci) a splátkový kalendář v řádu týdnů (většinou jeden měsíc). Poskytovatelé těchto půjček většinou neřeší výši příjmů a o úvěr tak mohou zažádat také zákazníci, kteří by u banky měli zavřené dveře. Půjčky na účet jsou vhodné pro fyzické osoby v trvalém zaměstnaneckém poměru, živnostníky, matky na mateřské dovolené, pro lidi v penzi i lidi bez příjmu. V každém případě si dobře spočítejte, zda budete mít z čeho splácet.

Jak o půjčku ihned na účet zažádat?

Obrovská výhoda půjčky ihned na účet je nekomplikovaný proces vyřízení. Poskytovatelé půjčku na účet nastavují takovým způsobem, aby zákazníci nemuseli jezdit na kontaktní místo a vše vyřídili prostřednictvím internetu. Bude vám stačit připojení k internetu a vlastní mobilní telefon. Jakmile nastavíte parametry v online kalkulačce a vyplníte formulář, obdržíte SMS zprávu s kódem pro aktivaci. Ve chvíli, kdy kód aktivujete, vás nebankovní instituce informuje, zda půjčku schválila a pošle vám peníze na účet. Jakmile sumu splatíte, dostanete možnost o peníze opět zažádat a někdy i za výhodnějších podmínek. Poprvé vám téměř každý poskytovatel půjček na účet poskytne pouze poměrnou část a pakliže se projevíte jako dobrý zákazník, budete si moct vypůjčit větší částky.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a