aa SMS půjčka | půjčka bez registru | e-půjčka.net

SMS půjčky

Vyberte si SMS půjčku

Půjčka Výše půjčky Splatnost Informace Žádost
1.000 - 10.000 Kč 7 - 90 dnů Chci informace Chci půjčku »
500 - 20.000 Kč 1 - 30 dnů Chci informace Chci půjčku »
500 - 10.000 Kč 7 - 45 dnů Chci informace Chci půjčku »
1.000 - 10.000 Kč 2 - 30 dnů Chci informace Chci půjčku »
1.000 - 15.000 Kč 1 - 30 dnů Chci informace Chci půjčku »
100 - 4.999 Kč 1 - 35 dnů Chci informace Chci půjčku »
vyberte si půjčku TIP: Zvyšte si pravděpodobnost získání půjčky a zde si požádejte o více půjček najednou. V případě schválení si tak můžete vybrat tu nejvýhodnější půjčku do výplaty a nebudete muset na nic čekat.

SMS půjčka

Doba před obdržením výplaty od zaměstnavatele bývá mnohdy velmi těžká. Ne každý má adekvátní mzdu, která by pokryla i neočekávané výdaje v podobě porouchaného spotřebiče, auta či čehokoliv jiného. Jestliže jste se dostali do podobného problému také vy a nemáte nic ušetřeno bokem, máte možnost zažádat o rychlou půjčku přes SMS, která Vám může pomoci. V bance podobný úvěrový produkt zpravidla nenajdete, protože všechny žádosti podstupují přísným a dlouhým schvalovacím procesem, který trvá i několik dní. Ani u klasických půjček od nebankovních společností však není stoprocentní, že vám instituce převede hotovost na účet bleskově. Jedinou cestou, jak získat finanční injekci opravdu neprodleně, bývá v současné době velmi populární SMS půjčka. Jde o o jediný způsob, jak mít požadovanou částku na kontě do čtyřiadvaceti hodin a okamžitě tak vyřešit finanční tíseň.

Odkud půjčka přes SMS pochází?

Půjčka přes SMS pochází ze severu Evropy, ze Skandinávie. Na českém trhu ji prosadila společnost Ferratum, která vycítila potřebu zákazníků po rychlých půjčkách v rámci menších finančních částek a tento produkt si získal velkou oblibu. Úvěr se bleskově rozšířil po celé Evropě a našli v něm zalíbení také zákazníci z ČR.

Největší klady půjčky přes SMS

V případě, že hledáte bleskový a nekomplikovaný úvěrový produkt v rámci několika tisíc korun, neexistuje lepší možnost než právě SMS půjčka. Půjčku přes SMS si můžete realizovat z tepla vašeho domova a to velmi rychle. O půjčku můžete SMS zprávou, případně přes elektronický dotazník, který najdete níže na této stránce. Poskytovatel zpravidla výrazně nezkoumá bonitu žadatelů, takže pokud nejste notorický neplatič, máte opravdu velkou šanci půjčku získat. Mimo výše uvedené, je tato půjčka bez registru, takže bez nenahlížení do existujících registrů dlužníků. Na hotovost tak mají nárok také zákazníci, kteří by byli pro bankovní nebo jiné nebankovní společnosti v mnoha ohledech nepřijatelní. Nebankovní instituce posílají peníze nejpozději do jednoho dne od sjednání, což je ve srovnání s jinými typy úvěrů naprosto bezkonkurenční. Dalším kladem je poměrně atypické úročení této půjčky. Zákazník neplatí standardní úrok, ale fixní poplatek podle výše půjčky, který je samozřejmě splatný až s jistou, takže je půjčka bez poplatku předem. Pokaždé tak přesně víte, kolik peněz budete muset splatit.

Kdo může využít SMS půjčku

Půjčka přes SMS je dostupný druh půjčky, o níž může požádat celá řada zákazníků. Není důležité to, jestli jste v domácnosti nebo v důchodu, nebankovní instituce u SMS půjčky nehledí na vaše příjmy. Mimo to nenahlíží do registru neplatičů a na hotovost tak má nárok i klient, který v rámci minulého úvěru porušil splátkový kalendář. Není vyžadován ručitel ani ručení nemovitostí a hotovost lze utratit za cokoliv. Půjčka přes SMS je vhodná i pro současně nezaměstnané, kteří ji mohou rovněž využít.

Jak získat půjčku přes SMS

Půjčka přes SMS vyniká jednoduchou a rychlou transakcí. Jak můžeme vyčíst z přízviska, stačí napsat textovou zprávu v požadovaném tvaru a počkat do té doby, než vám nebankovní společnost převede na konto potřebnou částku. Půjčku lze získat také online a to skrze internetový formulář, který najdete např. níže na této stránce. Stačí vyplnit důležité údaje a za krátkou dobu budete disponovat financemi, které vám věřitel převedl na účet. Nekomplikované a rychlé, přesně tak, jak by měl úspěšný úvěrový produkt vypadat.

Nevýhody půjčky přes SMS

SMS půjčka nemá, jako jedna z mála nebankovních půjček, téměř žádné nevýhody. Díky žádné úrokové sazbě či jiným poplatkům, je celá transakce transparentní. Jedinou nevýhodou může být krátká doba, v rámci které musíte úvěr uhradit (zpravidla méně, než měsíc - pokud nepočítáme možné prodloužení), na což však, s přihlédnutím k zanedbatelné splatné částce, mnoho lidí nebere ohledy. Většinou si půjčují hotovost před výplatou a jsou si jistí, že je ve smluvené době budou moci bez problémů uhradit. Žádáte-li o půjčku přes SMS poprvé, smiřte se s tím, že vám věřitel nepošle na konto více, než dva tisíce korun. Důvod je pochopitelný - nebankovní instituce neprověřuje evidenci neplatičů a neví, zda zákazník peníze vůbec vrátí. O SMS půjčku však můžete zažádat vícekrát a požádat si o více peněz, a to až do 10 tisíc korun.

Nespalte se při výběru věřitele

Půjčky přes SMS nemají v nabídce pouze prověřené nebankovní instituce se stabilním zázemím a dlouhodobou tradicí. Často narážíme na nabídky od neznámých věřitelů, kteří, podobně, jako důvěryhodné konkurenční společnosti, mají SMS půjčky ve svém portfoliu. Než o takový úvěr zažádáte, raději se předtím zeptejte na zkušenosti zákazníků, kteří půjčku využili před vámi. Vyhnete se tak skrytým poplatkům, které vás mohou velmi zaskočit. Vždy volte nebankovní věřitele se zvučným jménem a můžete si být jistí, že se u půjčky přes SMS nepřeplatíte. Příkladem férové a prověřené SMS půjčky je právě půjčka Ferratum, o kterou si zde můžete zažádat.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a