aa Sms půjčky bez potvrzení o příjmu | e-pujcka.net

Sms půjčky bez potvrzení o příjmu

Sms půjčky bez potvrzení o příjmu

Sháníte pár tisíc korun a netušíte na koho se obrátit? Pokud Vám peníze neposkytne někdo z rodiny, je na místě se obrátit na finanční instituce. Zkusíte-li bankovní instituci, tak si připravte dva průkazy totožnosti, a hlavně potvrzení výši příjmů. Banky jej vyžadují ke každé žádosti, nezáleží na tom jestli žádáte o pár tisíc korun, nebo o hypoteční úvěr. Jednoduše řečeno, pokud potvrzení nedodáte, tak úvěr od banky nedostanete. A právě pro tyto spotřebitele, kteří nedokáží dodat doklad potvrzující výši příjmů, je určen produkt sms půjčka bez potvrzení o příjmu. Vyžaduje-li Vaše situace řešení v podobě finanční půjčky, spolehněte se na nebankovní instituci a zeptejte se na sms půjčky bez potvrzení o příjmu.

Vyberte si půjčku »

 

Pro koho jsou sms půjčky bez potvrzení příjmu nejlepší

Pakliže jste nastoupili do nového zaměstnání, nebudete moci nějaký čas prokázat výši své výplaty. Stejná situace nastává v momentě, když žádost podá podnikatel, který právě rozjel svůj byznys. Bankovní společnosti si žádají daňové přiznání, nebankovní ústavy nikoliv. Vyjádřeno v číslech, banky neposkytují úvěr žadatelům ve zkušební době (3 měsíce), a podnikatelům bez daňového přiznání za loňský rok (až 12 měsíců). Sms půjčky bez potvrzení o příjmu jsou jedinečnou příležitostí nejen pro podnikatele, ale rovněž i pro osoby ve zkušební době, nebo osoby s nízkými příjmy. Získat půjčku bez potvrzení o příjmu je lehké, lze o ni zažádat několika rozličnými způsoby.

Jak požádat o sms půjčky bez potvrzení příjmu

Oslovila-li Vás sms půjčka bez potvrzení o příjmu, neváhejte si o ni zažádat na pobočkách nebankovních společností.  Pokud Vás tlačí čas, tak rovnou využijte jednu z rychlejších variant, o půjčku můžete bezproblémově zažádat i přes telefon, nebo prostřednictvím internetu. Na stránkách vypíšete jednoduchý dotazník a odešlete ho ke schválení na pobočku. Nebude to trvat dlouho a pověřený pracovník nebankovní společnosti Vám zavolá s informací, zda Vám byl úvěr povolen, či nikoliv. V případě kladného stanoviska si s Vámi zaměstnanec pobočky domluví termín schůzky, kde se celá transakce dotáhne do konce. Na schůzku si připravte dva doklady totožnosti, nic víc si s sebou nosit nemusíte. V případě, že požadujete větší částku, bude nebankovní instituce vyžadovat ručit třetí osobou.

Vyberte si půjčku »

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a