aa Online půjčka před výplatou od Vata online | e-půjčka.net

Vata online půjčka před výplatou

Výhody online půjčky před výplatou od Vata onlinepůjčka před výplatou vata online

 • výše 100 až 4 999 Kč
 • rychlá půjčka před výplatou do 15 minut
 • vyřízení online z pohodlí domova
 • sami si určíte datum splatnosti
 • nepodepisujete žádnou smlouvu
 • peníze ihned na účet
 • splatnost až 35 dní
 • možnost odložení splátky celkem až o 90 dní
 • při předčasném splacení dostanete nevyužitý úrok zpět
Požádat o půjčku »

Požadavky na vyřízení půjčky

 • minimální věk 18 let
 • mít vlastní mobilní telefon
 • vlastní bankovní účet, kam bude půjčka před výplatou odeslána
 • mít trvalý příjem alespoň 7 000 Kč (zaměstnání, osvč, důchod)
 • nemít trvalou adresu na obecním úřadě

Informace o půjčce Vata online

Společnost Vataonline s.r.o. působí na našem trhu již od roku 2011. Za tuto dobu si již dobila jedno z předních míst na tuzemském trhu sms půjček. Podmínky sjednání půjčky nejsou vůbec těžké, na čemž si Vata online zakládá. Vše je nastaveno tak, že si v online kalkulačce splátek zvolíte výši půjčky půjčky před výplatou spolu s požadovaným datem splatnosti. Celkem můžete získat čátku od 100 do 4 999 Kč se splatností až 30 dní. Kdyby ani 30 dní náhodou nestačilo, můžete si domluvit prodloužení. Vše je poměrně variabilní, takže si můžete sami nastavit parametry na míru vaší situaci. Jednoduše si požádáte online a nemusíte podepisovat žádnou písemnou smlouvu, což je oproti mnohým bankovním i nebankovním půjčkám velké plus, protože peníze dorazí na váš účet, ze kterou můžete rovnou provést jakoukoliv platbu. Společnost se snaží svoji činnost vykonávat v souladu s pravidly zodpovědného úvěrování, takže je potřeba, abyste měli trvalý příjem alespoň 7 000 Kč. Poskytovatel dále kontroluje, jestli nemáte exekuce a v některých případech může i náhlednout do registru dlužníků. To vše ale pouze z důvodu ochrany klienta, protože pokud mu již není možné schválit půjčku do výplaty, bude nejspíš předlužený a je třeba situaci řešit jiným způsobem než další půjčkou. Pro ověření identity je u prvního sms úvěru nutné na závěr vyplnění žádosti poslat z vašeho účtu symbolickou 1 Kč, aby nemohlo dojít k omylu při zaslání prostředků na účet někoho jiného, než je skutečně bankovní žadatele. Ihned po tom obdržíte potvrzující email o vyplacení rychlé půjčky na účet žadatele. Vata online má účty ve všech hlavních bankách, takže převody z účtu na účet jsou opravdu v řádech minut. Velkou výhodou je, že při předčasném splacení půjčky vám Vata online vrátí zpět nevyčerpané úroky!

Požádat o půjčku »

Orientační tabulka splátek Vata online

Výše půjčky Splatnost Poplatek
Celkem zaplatíte
1.000 Kč
15 dnů 150 Kč 1.150 Kč
1.000 Kč 30 dnů 350 Kč 1.350 Kč
2.000 Kč 15 dnů 300 Kč 2.300 Kč
2.000 Kč 30 dnů 600 Kč 2.600 Kč
3.000 Kč 15 dnů 450 Kč 3.450 Kč
3.000 Kč 30 dnů 900 Kč 3.900 Kč
4.000 Kč 15 dnů 600 Kč 4.600 Kč
4.000 Kč 30 dnů 1.200 Kč 5.200 Kč
4.999 Kč 15 dnů 750 Kč 5.749 Kč
4.999 Kč 30 dnů 1.500 Kč 6.499 Kč

Jedná se pouze o orientační tabulku splátek. Veškeré informace vč. kalkulačky RPSN najdete zde. Poskytovatelem je VATAONLINE s.r.o.

Požádat o půjčku »

Obecně o online půjčce před výplatou

Pokud hledáte půjčku k financování něčeho menšího, je sice možné zajít do banky. V bance bývá vždy vyřízení úvěru poměrně komplikované a často se stává, že se vše zdržuje kvůli nutnosti doložit nějaké dokumenty a stále po vás něco chtějí, takže vyřízení trvá dlouhou dobu. To je asi ten nejhlavnější důvod, proč proč vznikly nebankovní online půjčky před výplatou, které si svým konceptem rychle dobily trh a v současnosti je již využívá velké množství lidí. Neustále vznikají další společnosti, které tuto tzv. půjčku do výplaty mají ve své nabídce. Často se liší pouze drobnými prvky, proto je dobré si zvolit z těch prověřených poskytovatelů, kteří mají již nějakou tradici. Na český trhu tento druh sms půjček přinesla společnost Ferratum. Nyní však můžete získat sms úvěr téměř na každém kroku. Většina poskytovatelů má veškeré informace o půjčce online, takže si pročtěte podmínky získání a namodelujte si parametry přesně podle vašich představ v online kalkulačce. Vyplacení peněz je extra rychlé, u některých společností může mít peníze na účtě již cca do 20 minut.

Časté dotazy

Jak rychle se dozvím, že mi půjčka byla schválena?

Půjčka před výplatou bývá zpravidla schválena již do 10 minut.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě, že jste stálým zákazníkem, obdržíte peníze přímo na Váš bankovní účet do několika hodin od schválení. Nový zákazník musí verifikovat bankovní účet nebo obdrží peníze poštovní poukázkou na adresu místa bydliště do 2 dnů.

Musím dokládat potvrzení příjmu?

Ne, půjčka do výplaty je bez potvrzení příjmu, trvalý příjem ovšem může být u některých poskytovatelů požadován.

Mohu mít záznam v registrech?

Záznamy v registrech dlužníků nejsou ve většině případů kontrolovány, půjčka je bez prověřování registrů.

V jaké výši získám první půjčku?

Výše první půjčky je závislá na konkrétním poskytovateli, zpravidla je však do půjčka 5000 Kč.

Rychlé půjčky online

Hledáte vyřízení snadné a rychlé půjčky online? Je to velmi jednoduché! Pouze si zažádáte o půjčku přes internet a vyčkáte na její schválení. Peníze můžete mít již do 24 hodin na účet nebo v hotovosti.

Jestliže máte záznam v registru a potřebujete půjčit, je možné sjednání nebankovní půjčky, která je opravdu výhodná a férová.

Doporučit známemu

a